Концерт скрипкової музики запрошує в дім Олекси Новаківського

307
Міріам Тайлер та Лев Менцінський
Міріам Тайлер та Лев Менцінський

В середу, 21 березня 2018, о 16.30 запрошуємо в Художньо-меморіальному музеї Олекси Новаківського (відділ Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького; вул. Листоподового Чину, 11; навпроти Собору Святого Юра) у рамках проекту «Музичні вечори у творчій майстерні Олекси Новаківського», відбудеться Концерт скрипкової музики.

У програмі концерту прозвучать твори

 1. Й.С.Бах – Партіта Nr 3 E Dur BWV 1006
 2. Ф.Пуленк – Імпровізація №15
 3. Г.Форе – “Après un rêve”
 4. Р. Шуман – Три фантастичні п’єси Ор. 73
 5. Н. Паганіні – Кантабіле
 6. Б. Барток – “Румунські народні танці”
 7. В. Барвінський – Мелодія

Творчі керівники та концертмейстер:

 • Олеся Менцінська – клас скрипки
 • Наталія Рішко – клас камерного ансамблю
 • Юрій Фоменко – фортепіано

Виконавці:

 • Лев Менцінський
 • Міріам Тайлер

Лев Менцінський належить до талановитих скрипалів молодої ґенерації. Навчається у ЛССМШІ ім.С.Крушельницької в класі скрипки – Менцінської О.Л. та у класі камерного ансамблю – Рішко Н.М.

Навчаючись у школі активно приймає участь у конкурсах та фестивалях:  фестиваль “Karpaty ART”(2012), “Ніч музеїв”(2012). Є лауреатом ХІІ Всеукраїнського конкурсу “Класичний меридіан” (м.Київ  2017р. номінація “Скрипка”). Виступає в ансамблі з братом-віолончелістом Модестом Менцінським з мініатюрами для струнного дуету європейських композиторів. Виступає як соліст та камерний виконавець.

Міріам Тайлер З 2008 р. навчається у ЛССМШІ ім.С.Крушельницької в класі фортепіано – Ржешнівецької Л.М. та у класі камерного ансамблю – Рішко Н.М. З 2013р. у класі Павенського В.М. навчається композиції.

Активно приймає участь у конкурсах та фестивалях: ім. Ісидора Вимера “Золота троянда” (м.Львів) – 2011, 2014, 2015. На Першому Міжнародному конкурсі піаністів “Feurich –Virtuoz” (м.Львів 2017), була нагороджена дипломом учасника. В рамках 13 Міжнародному Форумі піаністів “Bieszczady bez granic” (Poland, Sanok, 2018), брала участь у концертах та мастеркласах.

Дует скрипаля Лева Менцінського та піаністки Міріам Тайлер існує вже третій рік. Під творчим керівництвом викладача Рішко.Н.М. цей ансамбль навчається та збагачує свій репертуар класичними зразками камерної літератури. В цьому складі вони стали лауреатоми на ХІІ Всеукраїнському конкурсі “Класичний меридіан” (м.Київ  2016р. номінація “Камерний ансамбль”). Також цей ансамбль є стипендіатом “Michael Stricharz Foundation – Dall’Arco Hamburg”.

Ірина РІЗУН
завідувач Художньо-меморіального музею Олекси Новаківського

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.