Концерт проєкту “Дириґенти. Українською: Кресленко” уже цієї п’ятниці

162
Проєкт «Дириґенти. Українською»
«Дириґенти. Українською» – проєкт, який розкриває таємницю співпраці дириґента та оркестру! Його події проходять у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика щомісяця. У березні – концерт серії відбудеться у п’ятницю 19 березня о 19:00.
Кожна подія циклу має своїх головних героїв. Вже традиційно у «ролях» молоді та харизматичні українські дириґенти, талановиті солісти та незмінно – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.
Проєкт «Дириґенти. Українською»
Проєкт «Дириґенти. Українською»
19 березня на сцені Концертного залу Людкевича філармонійний колектив виступить під батутою Романа Кресленка – молодого львівського дириґента, випускника Львівського національного університету та Львівської національної музичної академії. Роман співпрацював із камерним оркестром факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, із камерним оркестром «Polyphonia» Національного Університету «Львівська політехніка».
Солістом вечора стане віолончеліст Денис Литвиненко, учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних проєктів.
У березні подія проєкту буде присвячена музиці французьких композиторів – Сезара Франка та Каміля Сен-Санса. У програмі звучатимуть Симфонічна поема «Dance Macabre» («Танець смерті») та Концерт для віолончелі з оркестром №2 Сен-Санса та Симфонія ре мінор Франка.
Детальна інформація про подію та квитки тут.
Наталя МЕНДЮК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.