Концерт «НЕ ЖУРИСЬ. Все буде добре» збирає шанувальників львівського ретро

458
Концерт «НЕ ЖУРИСЬ. Все буде добре» збирає шанувальників львівського ретро

У суботу, 21 вересня 2019 року, о 18:00 у Львівській національній філармонії (вулиця Чайковського, 7) відбудеться концерт «НЕ ЖУРИСЬ. Все буде добре».  Про це повідомляє пресслужба культурної установи.

«Багато хто пам’ятає львівський театр-кабаре, котрий з’явився у нашому місті в кінці 80-х років. Передусім, це був сатиричний театр, в якому панувала авторська пісня. Артисти висміювали комуністичну владу, виконували заборонені пісні січових стрільців, воїнів УПА. Серед них був також і наш гімн, теж на той час заборонений…» –  зазначають організатори події.

21 вересня у філармонії в товаристві п. Дзюня (Богдан Рибка) та п. Мірці (Мирослава Сидор), а також відомих учасників театру «Не журись» Юрія Винничука, Віктора Морозова у супроводі Батяр-бенду «Галичина», Олега Лихача та Лесі Бонковської, глядача очікує колоритна атмосфера цього легендарного театру, сповнена вишуканого галицького гумору, танців і пісень.

Компанію їм складуть талановиті солістки львівської національної філармонії Лілія Коструба, Ірина Жовтолист і провідні колективи Львова: шоу-балет «Акверіас» та академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».

Квитки можна придбати онлайн.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.