Концерт-бесіда «Як ми дійшли до академізму» Марти Кузій та відкриття академічної сцени в Jam Factory Art Center

388
Концерт-бесіда «Як ми дійшли до академізму» Марти Кузій та відкриття академічної сцени в Jam Factory Art Center

Концертом-бесідою «Як ми дійшли до академізму» Марти Кузій, 30 червня 2024 року, о 19.00 Jam Factory Art Center (вул. Б. Хмельницького, 124, зал Авдиторія) відкриває академічну сцену.

Відтепер, глядачі зможуть провести недільний вечір не лише на концерті джазової та електронної, а й академічної музики.

«Композитори творять музику, відображаючи дух часу і увиразнюючи свій внутрішній світ крізь призму впорядкованих нот. Із певністю жоден з них не бажає бути нудним, нецікавим чи ретроградним, проте саме такого забарвлення набуло означення “академічна музика”», – каже Марта Кузій –  піаністка, публіцистка, культурна та громадська діячка, доцентка кафедри культурології УКУ, популяризаторка класичної музичної культури на українських та європейських майданчиках.

У який момент щось пішло не так? Чому музика українських класичних композиторів складна, і який дух часу вона відображає? Шлях від класиків, романтичних композиторів, через Київське міжвоєння та Галицький п’ємонт, аж до кінця ХХ століття і по сьогоднішні дні: Микола Лисенко, Левко Ревуцький, Віктор Косенко, Нестор Нижанківський, Станіслав Людкевич, Євген Петров. Такі питання, теми й постаті розкриватиме Марти Кузій на концерті-бесіді. Також буде нагода почути фортепіанні твори у виконанні піаністки.

Квитки: для ранніх пташок вартість квитків – 350 грн, у день події – 400 грн.

Посилання на анонс в соцмережах: https://www.facebook.com/events/8149513848393481

Леся ДУНЕЦЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.