Концепцію “Музею репресованих дітей” презентують у Львові

374

4 квітня 2018 р. о 17.00 год. у Меморіальному музеї тоталітарних режимів “Територія Терору” (просп. Чорновола, 45 г) спільно із Львівським обласним Товариством політичних в’язнів та репресованих відбудеться презентація концепції “Музею репресованих дітей” – філії музею “Територія Терору”.

Захід відбудеться за участі Петра Франка, політв’язня та Голови Львівського обласного Товариства політичних в’язнів та репресованих.

Петро Франко
Петро Франко

Також музей запрошує на лекцію молодшого наукового співробітника Музею Юрія Коденка на тему “Сімейне заручництво у каральній практиці радянської влади часів сталінізму (1930 — початок 1950-х рр.)”.

Радянський тоталітарний режим карав не лише своїх прямих противників, але і членів їх родин. Репресії торкалися навіть найменших членів радянського суспільства – дітей. У лекції буде йти мова про формування системи “сімейного заручництва”, про перехід від індивідуальної до колективної відповідальності перед владою, ставлення влади до неповнолітніх членів суспільства, використання дружин і дітей “ворогів народу” в якості заручників системи, як засіб тиску на своїх опонентів.

Модератор заходу – директор Ольга Гончар.

Вхід вільний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.