Команда «Форуму видавців» оголошує про старт нетворк-платформи BOOKMINT’s

52
Команда «Форуму видавців» оголошує про старт нетворк-платформи BOOKMINT’s

Що таке BOOKMINT’s? Дещо свіже та м’ятне. А насправді – це поєднання читання та MINT – німецькомовної абревіатури від математики, інформатики, природничих наук, техніки, англійською відомої як STEM.

Платформа BOOKMINT’s – своєрідний довідник для дорослих для організації цікавого та корисного дозвілля для дітей: удома, у школі чи в бібліотеках. На сайті зібрано читацькі MINT-проєкти, що поєднують захопливі методи STEM-освіти та активне читання.

Експерименти з читацьких MINT-проєктів призначені для дітей різного віку, хоча зацікавлять і дорослих. Разом із BOOKMINT`s наука для дітей перестане бути чимось страшним, недосяжним і нудним. Натомість стане тим, що важливо, цікаво та пізнавально. І в чому хочеться самому розбиратися!

Дізнатися більше можна на сайті проєкту: https://bookmints.com.ua/ та на ютуб-каналі ГО “Форум видавців”: https://youtu.be/F5y0MhYxZbA

BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою «House of Europe». Проєкт реалізується у партнерстві з «Goethe-Institut Ukraine» та разом із Центром інноваційної освіти для дітей «Дитячі наукові студії» (м. Київ).

Марія КРАВЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.