Коли відкриють міст на Городоцькій? (відео)

1875
Коли відкриють міст на Городоцькій?

Роботи з реконструкції шляхопроводу на вул. Городоцькій у Львові, які стартували у червні, нині виконані на 70%. Відкрити міст для руху транспорту мають до кінця листопада, принаймні так обіцяють міські чиновники.

Початково вартість будівельних робіт за договором становить 20 млн. 800 тис. 977 грн. і завершити їх планували до 15 жовтня 2016 року, про що власне свідчить інформаційний щит.

Реконструкція шляхопроводу на вул. Городоцькій у Львові, фото 21 жовтня 2016 року
Реконструкція шляхопроводу на вул. Городоцькій у Львові, фото 21 жовтня 2016 року

На сьогодні робітники фактично закінчили розширення на одній стороні шляхопроводу. Втім досі говорити про конкретний термін закінчення реконструкції генпідрядник не може, каже: робітники постійно виявлять додаткові роботи. Через це вартість проекту вже зросла на 3-4 мільйони, при початковій ціні у 20,8 млн грн.

Комплексну реконструкцію шляхопроводу на вул. Городоцькій разом з ремонтом інженерних мереж та розширенням проїзної частини до чотирьох смуг планують завершити до 20 листопада. Хоча все частіше зустрічається вислів “до кінця листопада”.

Нагадаємо, що міст на вул. Городоцькій, 166 визнали аварійним ще у 2013 році. Станом на початок 2016 року міс був дуже пошкоджений, залізні конструкції вкриті корозією. Його спорудили ще у 1969 році, і він потребував невідкладних робіт. Це найвужча ділянка вулиці Городоцької була небезпечна тим, що конструкції, могли впасти на залізничне полотно, що проходить під мостом та пошкодити і контактну мережу, і рухомий склад Львівської залізниці. Наприкінці 2015 року через нього заборонили рух вантажних автомобілів вагою понад 10 т.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.