Кольорова матриця Ігоря Теплого відкривається в Зеленій канапі

375
Ігор Теплий
Ігор Теплий

У вівторок, 28 вересня 2021 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Ігоря Теплого “Матриця. Живопис”.

а світі є безліч кольорів. Їх не менше аніж людей. Подібних, відтінкових і протилежно різних – контрастних.

Ігор Теплий створив серію творів з використанням кольорових послідовностей у геометрії композиції. За його словами кожен колір –  частинка матриці в якій є ми всі і кожен окремо, є наші дії, вчинки, емоції.

Художник надає усьому кольору і складає з частинок свою картину світу – різнокольорову.

Ігор Теплий народився 1 січня 1967 року у Львові.  1992 року закінчив Львівську Національну Академію Мистецтв, тоді ЛДІПДМ.

Вчителі з мистецтва: В. Риботицький, С. Ярема, приватні уроки в Карла Звіринського, а також М. Яців, . Лозинський, В. Манастирський, В. Черкасов, Р. Василик.

З 1991 року виставкова та творча діяльність. А з 1997 року Ігор займається розписом і оздобленням сакральної архітектури (церков).

Зараз в його доробку понад 25 об’єктів в Україні. Румунії та Польщі. Зокрема: Церкви: Володимира і Ольги, Львів; Собор Преображення Господнього, Коломия; Ц. Св. ап. Андрія Первозваного, с. Хоружівка, Сумська.обл.; Ц. Св. Володимира, м. Лугож, Румунія; Ц. Св. апп. Петра і Павла, с. Красна, Мароморощина, Румунія;  Михайлівська ц., с. Верин, Львівщина та Успенська ц., с. Чишки, Львівщина.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.