Кольорова матриця Ігоря Теплого відкривається в Зеленій канапі

239
Ігор Теплий
Ігор Теплий

У вівторок, 28 вересня 2021 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Ігоря Теплого “Матриця. Живопис”.

а світі є безліч кольорів. Їх не менше аніж людей. Подібних, відтінкових і протилежно різних – контрастних.

Ігор Теплий створив серію творів з використанням кольорових послідовностей у геометрії композиції. За його словами кожен колір –  частинка матриці в якій є ми всі і кожен окремо, є наші дії, вчинки, емоції.

Художник надає усьому кольору і складає з частинок свою картину світу – різнокольорову.

Ігор Теплий народився 1 січня 1967 року у Львові.  1992 року закінчив Львівську Національну Академію Мистецтв, тоді ЛДІПДМ.

Вчителі з мистецтва: В. Риботицький, С. Ярема, приватні уроки в Карла Звіринського, а також М. Яців, . Лозинський, В. Манастирський, В. Черкасов, Р. Василик.

З 1991 року виставкова та творча діяльність. А з 1997 року Ігор займається розписом і оздобленням сакральної архітектури (церков).

Зараз в його доробку понад 25 об’єктів в Україні. Румунії та Польщі. Зокрема: Церкви: Володимира і Ольги, Львів; Собор Преображення Господнього, Коломия; Ц. Св. ап. Андрія Первозваного, с. Хоружівка, Сумська.обл.; Ц. Св. Володимира, м. Лугож, Румунія; Ц. Св. апп. Петра і Павла, с. Красна, Мароморощина, Румунія;  Михайлівська ц., с. Верин, Львівщина та Успенська ц., с. Чишки, Львівщина.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.