«Кобальтовий вітер» Ігоря Бадяка відкривається в галереї “Зелена канапа”

525
Експозиція виставки живопису Ігоря Бадяка «Кобальтовий вітер»
Експозиція виставки живопису Ігоря Бадяка «Кобальтовий вітер»

Вже сьогодні, 12 березня 2019 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки живопису Ігоря Бадяка «Кобальтовий вітер».

Художник Ігор Бадяк активний учасник пленерів (творчих поїздок), які дарують йому ідеї для створення своїх живописних композицій. Минулого літа, він побував в містечку Лез Іссамбр (Les Issambres) на Півдні Франції. Ці місця кожному художнику дарують натхнення. Там малювали  французькі імпресіоністи, туди їздять художники зі всього світу.

Ігор побачив там кобальтовий колір усюди. Королівського синього кольору небо і море, і гори вдалині. Здавалося саме повітря насичене тим кольором і вітер несе його, як аромат поширюючи повсюди. Ігор Бадяк наситився тим настроєм, створив серію етюдів та ескізів і приїхавши до рідного Львова створив близько 20-ти творів в яких кобальт, як колір присутній майже усюди.

В основному на виставці буде представлена абстракція – ідеальний живописний жанр, позбавлений пут предметності і конкретики. Але буде і кілька пейзажів.

Оглянути експозицію виставки Ігоря Бадяка «Кобальтовий вітер» можна буде в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7)до 7 квітня 2019 року.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.