Книга, що спонукає не бути «сірою масою», а піднятися та розправити плечі

2986
Книга, що спонукає не бути «сірою масою», а піднятися та розправити плечі

У суботу, 12 вересня, рамках ХХІІ Форуму Видавців відбулася презентація найвпливовішої трилогії світової літератури – «Атлант розправив плечі». Цьогоріч ця книга вперше постає перед нами українською мовою завдяки виданню «Наш Формат».

Подія відбувалася у книгарні «Є», на проспекті Свободи, 7. У ній безпосередньо брали участь директор видавництва «Наш формат»  Антон Мартинов та головний редактор – Інна Корнелюк. Над перекладом працювала українська письменниця та перекладачка Софія Андрухович.

Директор видавництва «Наш формат» Антон Мартинов
Директор видавництва «Наш формат» Антон Мартинов

Роман американської письменниці Айн Ренд, що був надрукований ще 1957 року, увійшов до списку бестселерів The New York Times та став однією із найвпливовіших книг світу. Вона для бізнесменів, менеджерів, і всіх вибагливих читачів.  Згідно з даними опитування 1991 року, проведеного Бібліотекою Конгресу США, «Атлант розправив плечі»  був другою після Біблії книжкою, яка призвела до найбільших змін в житті американських читачів. У книзі переплітаються реалізм з містикою та науковою фантастикою, філософія з політекономією та утопія з антиутопією. Безумовно, це складна річ, проте усі, хто осилить ці «важкі» сторінки, матиме шанс змінити свою свідомість. Видавці твердо вірять, що книги можуть змінювати людей та суспільство. Для кожного вона може стати корисною. Спонукатиме не бути «сірою масою», а піднятися та розправити плечі. Саме те, що зараз необхідне українцям.

Головний редактор видавництва «Наш формат» Інна Корнелюк.
Головний редактор видавництва «Наш формат» Інна Корнелюк.

Це література справді високо рівня, тому варта свого гідного читача. Тепер українці матимуть змогу читати якісно та головне – на рідній мові. Тому якщо ви хочете гострих відчуттів або ж прожити нове надзвичайне життя, то ця трилогія із трьох книжок віддано чекає вас на полицях книгарень.

Анастасія НІБЕЛЬСЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.