Книгу Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола» презентують сьогодні

914
Книгу Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола» презентують сьогодні

Сьогодні,  24 січня 2019 року, о 17:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться презентація
книги Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола».

Іван Мігус – художник, член Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння». Народився у 1933 році у с. Ульгівок на Закерзонні. Політичний в’язень сталінських концтаборів: Мордовії, Сибіру, Уралу та Воркути. Дипломант журналістської премії ім. Петра Полтави (2017р.).

У романі детально описані важливі історичні події, які відбувалися на українських землях – це і утворення Карпатської України, операція «Вісла», протистояння між УПА та Армію крайовою, партизанський рух на Брідщині та нищення десятків тисяч патріотів у концтаборах СРСР.

«Я постарався написати свою автобіографічну повість. Вона починається з моїх юних літ. Описано переселення в Закерзонні, де я народився, перший арешт, зустріч з Петром Франком, Мордовія, тюрма та зустріч з Йосифом Сліпим»,-  розповідає автор книги Іван Мігус.
Модеруватиме зустріч Зиновій Суходуб – український письменник, публіцист, Заслужений журналіст України, член НСЖУ, НСПУ.

Зиновій СУХОДУБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.