Книгу Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола» презентують сьогодні

0
295
Книгу Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола» презентують сьогодні

Сьогодні,  24 січня 2019 року, о 17:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться презентація
книги Івана Мігуса «Бумеранг або у клешнях червоного диявола».

Іван Мігус – художник, член Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння». Народився у 1933 році у с. Ульгівок на Закерзонні. Політичний в’язень сталінських концтаборів: Мордовії, Сибіру, Уралу та Воркути. Дипломант журналістської премії ім. Петра Полтави (2017р.).

У романі детально описані важливі історичні події, які відбувалися на українських землях – це і утворення Карпатської України, операція «Вісла», протистояння між УПА та Армію крайовою, партизанський рух на Брідщині та нищення десятків тисяч патріотів у концтаборах СРСР.

Loading...

«Я постарався написати свою автобіографічну повість. Вона починається з моїх юних літ. Описано переселення в Закерзонні, де я народився, перший арешт, зустріч з Петром Франком, Мордовія, тюрма та зустріч з Йосифом Сліпим»,-  розповідає автор книги Іван Мігус.
Модеруватиме зустріч Зиновій Суходуб – український письменник, публіцист, Заслужений журналіст України, член НСЖУ, НСПУ.

Зиновій СУХОДУБ

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.