Клуб меломанів запрошує послухати музику Жака Лузьє

303
Клуб меломанів запрошує послухати музику Жака Лузьє

В четвер, 15 червня 2023 року, о 17:00  в читальному залі Науково -технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1 ) відбудеться зустріч клубу меломанів  на тему “Жак Лузьє. Великий експеримент”.

Презентувати і супроводжувати дійство будуть відомий меломан і директор салону “Аудіо-відео Ексклюзив” Ярослав Миронюк та громадсько-культурний діяч Ігор Гармаш.

Жак Лузьє – французький піаніст, відомий перш за все своїми джазовими імпровізаціями на музику таких класичних композиторів, як Бах, Вівальді, Саті, Равель, Дебюссі, Гендель.

Іноді його жартома називають Йоганном Себастьяном Жаком. Як у будь-якого першовідкривача, який вирішив порушити звичні устої, творчість Жака Лузьє спровокувала миттєві протилежні оцінки – від повного неприйняття до найвиразніших відгуків захоплення. Проте його противники програли. 6 мільйонів проданих записів тріо Play Bach, створеного Жаком Лузьє протягом років існування колективу, – найкраще підтвердження цьому.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку української культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Вхід на подію вільний. До та після відкриття традиційно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.