Ключ до власної справи: весняна школа підприємництва

563
Ключ до власної справи: весняна школа підприємництва

У Львові розпочинається весняна школа підприємництва «Ключ до власної справи» для мешканців Червоноградського вугільного мікрорегіону. Це унікальна навчальна програма створена для тих, хто прагне розпочати власну справу, або масштабувати вже існуючу.  Навчання забезпечить учасникам доступ до експертних знань, інструментів і підтримки від фахівців, необхідних для успішного запуску або розвитку бізнесу.

У весняній школі бізнесу можуть взяти участь молоді люди віком від 25 до 45 років, які проживають у громаді вугільного мікрорегіону Червонограда  (Червоноградської, Сокальської, Радехівської, Белзької, Лопатинської, Добротвірської та Великомостівської громад) та хочуть здійснити позитивні зміни у своїй спільноті, громаді і розпочати власну справу.

Серед інших критеріїв відбору важливим є обґрунтування мотивації участі у навчанні; готовність взяти участь у всіх модулях Школи. Зайнятість у вугільній промисловості буде перевагою. Кількість місць обмежена, зареєструватись можна за посиланням. Реєструючись, ви зобов’язуєтесь відвідати всі модулі  програми.

Навчання у весняній школі відбуватиметься у квітні-травні 2024 року (з четверга по неділю 4-7 квітня; 11-14 квітня, 25-28 квітня; 9-12 травня). Учасники отримають можливість вивчити ключові аспекти створення та управління бізнесом, а також здобути практичні навички для успішного ведення підприємницької діяльності. Програма включатиме 4 модулі з лекціями, майстер-класами, ідеатоном та обговореннями й рекомендаціями ідей з провідними українськими експертами. Учасники також відвідають 12 успішних малих та середніх підприємств у Львівській області.

Весняна школа підприємництва відбудеться за підтримки проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України», що реалізує проєкт GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) за дорученням уряду Німеччини. Мета ― сприяти розвитку альтернативних галузей економіки та соціальній адаптації працівників гірничої галузі.

Всі витрати на навчання, проживання на кампусі впродовж 4 днів кожного навчального модуля, транспортні витрати та харчування покриваються організаторами.

Попри війну та її наслідки для енергетики та інфраструктури, уряд України рішуче виступає за декарбонізацію та припинення видобутку вугілля, пропонуючи справедливий перехід для вугільних регіонів до більш сталого та розвинутого економічного стану. Це означає, що вугільні регіони повинні здійснити перехід від залежності від видобутку вугілля до розвитку альтернативних галузей економіки, які були б менш шкідливими для навколишнього середовища та більш стійкими з екологічної точки зору. Проєкт «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України», підтримує цей процес через підтримку пілотних міст та створення умов для структурних змін зокрема і через весняну школу підприємництва в УКУ, яка має на меті підготувати учасників до ефективного управління бізнесом та створення сприятливого середовища для підприємницької діяльності. Крім того, програма є важливим кроком у розвитку підприємницької культури у Червоноградському вугільному мікрорегіоні.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.