Класика родини Матвієнко – у нових аранжуваннях уже в квітні у Львові!

270
Тоня Матвієнко

Незабаром, 13 квітня 2018 року, в концертній залі культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка, о19.00 відбудеться Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo.

“Наші твори не повинні бути забутими”, – каже співачка Тоня Матвієнко і вирушає у всеукраїнський тур із симфонічним оркестром. Музичні твори династії Матвієнко – у програмі нового туру. Українські класичні твори – це той багаж, з яким Тоня починала свою музичну кар’єру, і це те, що співачка продовжує вдосконалювати.  Хіти Тоні Матвієнко, які вже завоювали своїх прихильників, зазвучать у нових аранжуваннях, а українська класика стане “родзинкою” нового туру.

Постер концерту Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo
Постер концерту Тоні Матвієнко з симфонічним оркестром Bravisimo

Нагадаємо, Тоня Матвієнко була солісткою Національного ансамблю “Київська камерата”.  З того часу в її репертуарі – українська класика обов’язкова.

“Для мене це довгоочікуваний проект. Свою співочу кар’єру я розпочинала з київським оркестром і отримувала шалене задоволення від співпраці з найкращими музикантами нашої країни. Тому коли надійшла пропозиція від оркестру BRAVISIMO зробити спільну програму, я запалилась! Є геніальні твори, які повинні звучати. Хочеться нагадати, якою прекрасаною є українська пісня. Розпочинатиму свої концерти з пісні “Не метелиця”, яка є доленосною в моєму житті. На ТВ-шоу “Голос країни” я виконувала саме цю композицію і тоді до мене не повернулись судді.  Пройшло стільки років, а люди досі пам’ятають цей момент. Для мене честь продовжувати родинну справу”, – анонсує співачка.

Всі охочі потрапити на концерт можуть придбати квитки в касах культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка, або через інтернет.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.