Кілька маловідомих фотографій Львівської Опери.

1431
Львівська Опера

Відома на увесь світ Львівська Опера  відкрилася 4 жовтня 1900 року у якості Міського театру. З тих пір і розпочинається її, відносно молода, але дуже насичена подіями, історія.

Львівська Опера

Щоб візуально доповнити її, викладаю кілька маловідомих фотографій цієї візитної картки Львова.

Львівська Опера

Тут Львівську оперу можна побачити на одній з чисельних листівок, котрі вже тоді (на початку ХХ століття) використовувалися для стимулювання туристичної галузі.

Львівська Опера

На цій фотокартці Львівському Міському театру всього три роки. Він ще зовсім молодий, але вже став культурним осередком міської інтелігенції.

Львівська Опера

Це фото особливого коментування не потребує, все ж таки уточню – головний вхід в Львівську Оперу.

Львівська Опера

Ця фотографія є надзвичайно унікальною. ЇЇ зроблено до 1939 року і, як ви можете бачити, з висоти пташиного польоту. Тобто її робили з літака, котрий кружляв над містом. Звідси можна зробити висновки про рівень авіації в місті та про майстерність фотографів, котрі змогли зробити таку якісну світлину.

Львівська Опера

На цій фотокартці добре видно, задню частину Львівської опери (ліворуч), одну частину теперішнього проспекту Свободи, по якому їде трамвай. Автомобілів ще не видно, але фіакрів багато.  Цікаво що трамвай їде по самому центру проїжджої частини. Автомобілів не було, тому безпека руху – справа дуже відносна.


Недавно, чтобы поздравить друга, долго искал значение имени Владислав в интернете. перерыл кучу сайтов но узнал много интересного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.