«Хор Ангелів!» зазвучить у Львові

314
«Хор Ангелів!» зазвучить у Львові

Нова мистецька програма «Хор Ангелів!» Національної хорової капели «Дударик» відбудеться 27 грудня о 16.00 у Домініканському соборі та 17 січня 2021 року о 17.00 у Львівському органному залі.

За словами директора та художнього керівника «Дударика»  Дмитра Кацала, центральною дійовою особою в ній є хор хлопчиків – 25 співаків капели, кращі з кращих. Своїм талантом і чистотою вони спроможні вдихнути життя у надзвичайну, спеціально підібрану, і заранжовану музику, щоб піднести слухача до небес.

«Нині важливо дати людям можливість катарсису, 100 і більше відсотків краси і духовного тепла, аби відігріти їх душі і оселити в них надію», – прокоментував Дмитро Кацал.

В програмі – монодії і стихири, авторська духовна музика, переклади для солістів і хору у супроводі оркестру творів Баха, Генделя, Вебера, Арангуеса, Качіні, а також Слєпченко та Кацала.

З хором хлопчиків виступатимуть солісти: Олена Романів (сопрано), Назар Хижий (кларнет), Святослав Роздобудько (сопілка), Олег Ярема (гітара).

Учасники та виконавці:

Струнний квартет Львівської національної опери: Ігор Муравйов (концертмейстер, скрипка), Оксана Гречух (скрипка), Роман Жарковський (альт), Михайло Сегеденко (віолончель); Чоловічий хор Національної хорової капели «Дударик». Диригує – Мар’яна Хижа, художній керівник – Дмитро Кацал.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.