Катерина Білетіна покаже свою “Вітчизну”

583
Катерина Білетіна
Катерина Білетіна

В суботу, 8 грудня 2018 року, о 16:00 кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на відкриття виставки живопису Катерини Білетіної «Вітчизна». Подія відбудеться з участю авторки.

Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського – головного представника епохи «Молодої Польщі» та символізму в польському живописі зламу ХІХ-ХХ століть.

Катерина Білетіна
Катерина Білетіна

Робота з циклу «Право. Між життям і смертю – Вітчизна – Мистецтво» 1903 року, в якому, як кажуть критики, художник продемонстрував нерозривний зв’язок між власним творчим призначенням, підпорядкуванням особистого життя його вимогам і прийняттям його як патріотичної місії, оскільки скороминущість долається через і завдяки мистецтву.

Також можна буде побачити серію етюдних робіт із пейзажами різних куточків України, які художниця відвідала впродовж останніх кількох років.

Оглянути експозицію виставки Катерини Білетіної «Вітчизна» можна буде в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) до 31 грудня 2018 року.

Роман МЕТЕЛьСЬКИЙ

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.