Катерина Білетіна покаже свою “Вітчизну”

0
74
Катерина Білетіна
Катерина Білетіна

В суботу, 8 грудня 2018 року, о 16:00 кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на відкриття виставки живопису Катерини Білетіної «Вітчизна». Подія відбудеться з участю авторки.

Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського – головного представника епохи «Молодої Польщі» та символізму в польському живописі зламу ХІХ-ХХ століть.

Катерина Білетіна
Катерина Білетіна

Робота з циклу «Право. Між життям і смертю – Вітчизна – Мистецтво» 1903 року, в якому, як кажуть критики, художник продемонстрував нерозривний зв’язок між власним творчим призначенням, підпорядкуванням особистого життя його вимогам і прийняттям його як патріотичної місії, оскільки скороминущість долається через і завдяки мистецтву.

Також можна буде побачити серію етюдних робіт із пейзажами різних куточків України, які художниця відвідала впродовж останніх кількох років.

Оглянути експозицію виставки Катерини Білетіної «Вітчизна» можна буде в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) до 31 грудня 2018 року.

Роман МЕТЕЛьСЬКИЙ

 

 

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.