“Картини з ароматом кави Олени Яценко” чекають саме на вас

1267

В неділю, 28 січня 2018 року, у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) відбудеться відкриття виставки «Картини з ароматом кави Олени Яценко».

Олена Яценко. Дівчина
Олена Яценко. Дівчина

Жителька міста Великих Мостів Олена Яценко за спеціальністю фінансист, закінчила Львівську державну фінансову академію, а за покликанням душі – талановита мисткиня. Творчість у різноманітних проявах завжди була присутня в житті жінки. Олена Яценко поєднала любов до мистецтва і кави в одне ціле. Як результат – красиві і незвичні кавові картини, від яких віє якимось загадково-заспокійливим теплом, затишком, любов’ю. Вони можуть бути гідною окрасою будь-якого інтер’єру, створюючи в ньому неповторну атмосферу.

Олена Яценко. Кавування
Олена Яценко. Кавування

На виставці «Картини з ароматом кави Олени Яценко» у Червоноградському музеї історії релігії представлено сім романтичних полотен різного формату. Найбільша картина – 132 на 132 сантиметри. Роботи вирізняються вишуканістю, художньою досконалістю, виразністю. На творах Олени Яценко затримують погляд навіть ті люди, які далекі від мистецтва, тому що у  картини авторка вкладає душу, позитивні думки, які несуть свою неповторну цілющу енергетику.

Олена Яценко. Кружляюча пара
Олена Яценко. Кружляюча пара

У цьому можна пересвідчитись, відвідавши виставку «Картини з ароматом кави Олени Яценко», яка почне діяти у Палаці Потоцьких із 28 січня 2018 року.

Олена Яценко. Час на каву
Олена Яценко. Час на каву

Експозицію виставки «Картини з ароматом кави Олени Яценко» можна буде оглянути у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії: м. Червоноград, вул. Пушкіна, 10) до кінця лютого.

Галина СТАРЕЙКО та Олена МАЛЮГА
наукові співробітники ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.