Капела бандуристів запрошує львів’ян на “Зимову казку”

386
Капела бандуристів запрошує львів’ян на “Зимову казку”

Найстарший творчий колектив України зі 105-річною історією – Національна капела бандуристів України – запрошує львів’ян на різдвяний концерт «Зимова казка». Подія відбудеться 15 січня у Львівській національній філармонії та пройде в рамках всеукраїнського концертного турне. Початок о 18:30.

Капелу зараз складають 45 музикантів-чоловіків, що одночасно співають та грають на бандурах. Музиканти колективу вже більш як 100 років бережуть та несуть в собі той прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, не дивлячись на всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, щоб відібрати до своїх лав найдостойніших, найталановитіших та найяскравіших, щоб і далі плекати цю унікальну культурну рису.

Також не оминула капелу жорстока і цинічна війна росії проти України: на цей момент 9 артистів капели бандуристів зі зброєю в руках захищають рідну землю від російської агресії в лавах Збройних Сил України.

«Зимова казка», яку представить капела 15 січня у Львові – це унікальна програма, зазначають у колективі. Від решти концертних програм Капели бандуристів вона вирізняється ретельно відібраними колядками та щедрівками з усіх куточків України. Серед них, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні – і вся ця барвиста мозаїка складеться на сцені Львівської філармонії у цілісну картину справжнього зимового дива.

«Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створює у глядача враження проведення концерту на «одному диханні», а ніжний жіночий вокал солістки Яни Ілларіонової, вплетений в суцвіття чоловічих голосів, додасть дійству неповторного колориту. Отже, не пропустіть, концерт Національної капели бандуристів України 15 січня у Львівській філармонії. Відчуємо казкову атмосферу музичного українського Різдва разом!» – запрошують на подію організатори.

Програма концерту розрахована на 1 годину 30 хвилин без антракту.

Квитки можна придбати за посиланням: https://soldout.ua/booking/1421-chapel-of-bandurists?fbclid=IwAR0nNIZNQhrt35NXbdcwQyGnFqATfHCyzPPvt8JmHAzkhudfcHK7GpunjHw

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.