«Їде грудень на коні» в ілюстраціях до 8 книг

2008
«Їде грудень на коні» в ілюстраціях до 8 книг

Вчора, 24 листопада 2015 року в приміщенні галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», що знаходиться у Львові на вулиці Вірменській, 7,  відбулося відкриття виставки ілюстрацій до 8 книг популярної художниці, львів’янки Ольги Кваші під назвою «Їде грудень на коні».

Загалом на цій виставці можна побачити ілюстрації, виконані в техніці олійний живопис протягом 2007-2015 років до, однойменної з назвою виставки, книги Галини Малик «Іде грудень на коні» («Каламар», Київ, 2015), Б. Сандар «”Маленькі негритянські казки”,» (Арт клас), О. Куценко «Печені яблука» (Фонтан казок), Р. Скиби «Кожному по скибці» та Ж. Жаб’є «Баранцеві сниться лука» (Апріорі), збірник «Різдвяна зірничка», Є. Гуцало «Зайці в полі варять борщ» та М. Савка «Тихі віршики на зиму» (Видавництво Старого Лева).

Художниця Ольга Кваша на відкритті своєї виставки «Їде грудень на коні»
Художниця Ольга Кваша на відкритті своєї виставки «Їде грудень на коні»

“Взагалі книжка – це містична річ. Будь-яка жінка знає, що напередодні народження дитини є купа страхів, а коли з’являється дитина на світ то все так закручується, що навколо тебе все складається. Те саме і з книжкою – начебто і не має часу, і по грошах це не окуповується, але щось стається таке потім в світі, що якщо ти робиш книжку до тебе приходять потрібні люди, ніхто в хаті не голодний, з’являється час на книжку і всі навколо щасливі”, – сказала художниця Ольга Кваша на відкритті своєї виставки.

Твори Ольги Кваші дуууже популярні. Достоту, як за Іваном Малковичем, серед «малят від 2 до 102». То ж «Зелена канапа», в якій відбуватиметься її персональна виставка вже шостий раз, наполегливо рекомендує для сімейного перегляду та дружніх відвідин цю багатющу на емоції з дитинства, красу пейзажів, патріотизм та малярську майстерність виставку!

Довідково: Ольга Кваша 1976 року народилася в Луцьку. 1999 – закінчила Львівську Академію Мистецтв. Живе та працює у Львові. Твори мисткині знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Франції, Голандії, Великобританії, США, Канади, Японії, Бразилії. З 1996 року художниця бере участь у виставках. Здійснила 9 персональних, серед яких 5 виставок в галереї «Зелена канапа».

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.