Історична цегла в архітектурі Львова (відео)

1145
Олександр Волков
Олександр Волков

Минулої суботи, 27 січня 2018 року, в в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1) в рамках співпраці проектом Архітектура Львова, відбулося одразу кілька цікавих подій пов’язаних зі звичайнісінькою цеглою.

В цей день стільці для всіх охочих послухати розповідь дослідника та власника другої за величиною колекції цегли в Україні Олександра Волкова на тему “Історична цегла в архітектурі Львова: клейма, виробники” довелося збирати чи не по всій бібліотеці.

Але про цеглу, її історію, різновиди та виробників можна було в цей день не тільки почути від відомого колекціонера, але й побачити на власні очі й навіть потримати в руках. Олександр відважився організувати в бібліотеці міні-виставку, і хоч вона не відображала й сотої частини колекції, але справляла на відвідувачів події велике враження.

Міні-виставка цегли з колекції Олександра Волкова
Міні-виставка цегли з колекції Олександра Волкова

Організатори події, відома львівська художниця Тетяна Казанцева та львовознавець Сергій Лєонов приготували з нагоди “цегляної події” одразу кілька розкішних поштівок. І кожен охочий міг стати власником маленької поштової пам’ятки, а досвідчені філокартисти – поповнити свої колекції. До слова, проект Архітектура Львова готує до кожної події, що відбуваються щосуботи, унікальні поштівки.

Тематична книжкова виставка про львівську цеглу
Тематична книжкова виставка про львівську цеглу

І, вже традиційно, постійним партнером проекту Архітектура Львова є Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки. До кожної  події бібліотекарі завжди готують тематичні виставки зі свої книжкових фондів. І цього разу вони зуміли здивувати відвідувачів події цікавими та унікальними виданнями про львівську цеглу.

Але знову наближається субота, і це означає що на всіх нас чекає наступна зустріч  в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1) в рамках проекту Архітектура з цікавими лекторами та новими знаннями.

Лекція Олександра Волкова на тему "Історична цегла в архітектурі Львова: клейма, виробники"
Лекція Олександра Волкова на тему “Історична цегла в архітектурі Львова: клейма, виробники”

Цього разу це буде лекція історика архітектури та мистецтва Ігора Сьомочкіна “Проблема стилю Ар Деко у Львові”. Окрім цього організатори уже анонсували цікаву міні-виставку та нову поштівку від Тетяни Казанцевої. Та ще багато різного цікавого, тому не пропустіть – 3 лютого 2018 року о 12.00 в в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1).

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.