Історія гуцула: T.HUTSULS презентують свій третій сингл «Сум вівчара» (відео)

903
Історія гуцула: T.HUTSULS презентують свій третій сингл «Сум вівчара» (відео)
Історія гуцула: T.HUTSULS презентують свій третій сингл «Сум вівчара» (відео)

“Сум вівчара” – третій сингл молодого колоритного гурту із Коломиї T.HUTSULS. Новинка – стильний і чуттєвий мікс автентичного та сучасного звучання. Мелодика гуцульського краю, звуки Карпатських гір переплітаються із трендовим саундом.

Звуки цимбалів і сопілки подумки переносять слухача високо у гори, де у затишній, гуцульській, оселі проникливим жіночим голосом оповідається загадкова історія вівчара: «А в горах синіх, десь серед трав соснам вітер пісню співав. Там стояв гуцул, гірко ридав, свою дівчину назавжди втрачав…».

«…Я собі сопілку зроблю, та й вона заграє – на вершинах полонинських світанок засяє», – сумна історія кохання гуцула все ж має оптимістичний фінал: світанок неодмінно подарує новий день, нові мелодії, нові емоції і почуття.

«Сум вівчара» – хоч і сумна, але світла історія про кохання, в унісон з яким твориться музика, розквітають краєвиди гір і незмінними залишаються як закономірності у природі та житті людини, так і одвічний зв’язок між ними.

Команда відеопродакшну Hutsul-Art Production уже готує до пісні не менш колоритний кліп, зйомки якого відбулися у самому серці Карпат.

Пісня уже доступна на всіх цифрових музичних платформах: https://heylink.me/AIRMusic/music/18365/

T.HUTSULS – новий яскравий музичний проект масштабного культурологічного руху Hutsul Planet.

Сучасний саунд у поєднанні з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, трембіти, дримби, сопілки, флояри, дуди… Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Тільки – true!

Гурт T.HUTSULS створено у прикарпатському місті Коломия восени 2021 р. Це команда однодумців, яких поєднала творчість. Вони з різних куточків України. Об’єднані та натхненні однією ідеєю – творити музику, в якій живе наше, українське, коріння. «Правдиві гуцули» розкривають етнокод – через фолк, поп, рок, електронну музику.

«Сум вівчара» – третій сингл T.HUTSULS (два попередні – «Нічна» (2021) і «Хвилями» (2022).

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.