“Інтелектуальна ін’єкція” вже в дії

372
Іван Малкович
Іван Малкович

У Львові, де відбувається безліч культурних, інтелектуальних, наукових подій, не втомлюються шукати нові формати, щоб творити нову свідомість українців, які не скиглитимуть над невдачами, а зростатимуть на перемогах. 12 травня розпочався новий проект Lutsyshyn Promo & Lviv Jazz Orchestra, організатор Петро Луцишин, головна ідея якого — дати змогу поспілкуватися зі знаковими особистостями.

Першим гостем був один із найвідоміших видавців, директор видавництва „А-ба-ба-га-ла-ма-га“, поет Іван Малкович. Запрошеними гостями був також бард із Кривого Рогу Едуард Драч та кобзар Василь Жданкін.

— У цьому шаленому світі українці як зупинка в пустелі. Ми теж рухаємося, та дорогою мусимо зупинитися і пізнати себе, написати свою історію, пізнати своїх героїв. Бо як ми сформулюємо нашу історію, так ми сформуємо наше майбутнє. Які наголоси поставимо в нашій історії, так вона відгукуватиметься в наших поколіннях. Якщо ми постійно посипатимемо голову попелом, то не буде впевненості, не буде руху. Зміни свідомості потрібно починати зі школи, роблячи правильні наголоси на історичних фактах, — наголосив Іван Малкович.

Іван Малкович
Іван Малкович

Вечір роздумів, поезії, музики і особливих емоцій тривав понад дві години. Він був схожий на мандри через усю історію нашого народу, зупиняючись на острівцях найвищих досягнень, на особистостях, які мали суттєвий вплив на формування політичного, культурного життя. Звичайно, що чимало уваги Іван Малкович приділив і розвиткові видавничої справи, зокрема ділився історіями найгучніших презентацій та планами на майбутнє. Серед задумів  видання творів Тараса Шевченка у форматі, який відкриє його молоді  по-новому.

А також представив “Антологію української поезії ХХ століття: від Тичини до Жадана”. Це зібрання унікальне за форматом — на тонкому біблійному папері, і наповненням — найцікавіші факти про життя поетів, їхні маловідомі твори. Ця книга відкриває нашу літературу заново.

Наталія ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.