“Інспірації” Ірини Депко відкриються у Proart Gallery

335
Ірина Депко. Танцівниці
Ірина Депко. Танцівниці

В середу, 28 серпня 2-19 року, о 17:00 у Proart Gallery (Львів, вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття персональної виставки живопису «Інспірації» молодої художниці Ірини Депко.

Експозиція представляє роботи різних серій, в яких можна простежити творчий шлях та пошуки мисткині. «Мої полотна це результат власних досліджень категорій простору зовнішнього та внутрішнього, чуттєвого та раціонального, розкриття нових граней сприйняття реальності», – ділиться художниця.

Ірина Депко. Танцівниці
Ірина Депко. Танцівниці

«Я пропоную кожному глядачеві зануритись не лише у реальні місця на карті світу та мій внутрішній світ, а й віднайти  нові безкраї простори власного сприйняття світу та отримати новий досвід. Колір виражає емоційний характер моїх полотен. Мені цікаво піддаватись спонтанності та певній непередбачуваності у своїй творчості, коли полотно та фарба диктують своє, відкривають нові грані та звільняють від умовностей. Поєдную барви інтуїтивно, виражаючи емоційне та психологічне напруження, яке виникає в уяві, інтерпретуючи його у конкретні образи».

Ірина Депко. Без назви
Ірина Депко. Без назви

Ірина Депко народилась у 1990 році у Львові. Освіта: кафедра дизайну та основ архітектури НУ «Львівська Політехніка» (2013). Вперше роботи художниці були представлені на персональній виставці у Львові у 2018 році, а також на збірній виставці «Крок до моря» (Proart Gallery, Львів; 2018). Художниця бере участь у щорічному проекті «Lviv Art Days» та активно працює в галузі фотографії та живопису. Твори мисткині знаходяться у приватних колекціях України, Польщі, Італії, Іспанії та США та ін.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.