“Інспірації” Ірини Депко відкриються у Proart Gallery

201
Ірина Депко. Танцівниці
Ірина Депко. Танцівниці

В середу, 28 серпня 2-19 року, о 17:00 у Proart Gallery (Львів, вул. Героїв УПА, 77) відбудеться відкриття персональної виставки живопису «Інспірації» молодої художниці Ірини Депко.

Експозиція представляє роботи різних серій, в яких можна простежити творчий шлях та пошуки мисткині. «Мої полотна це результат власних досліджень категорій простору зовнішнього та внутрішнього, чуттєвого та раціонального, розкриття нових граней сприйняття реальності», – ділиться художниця.

Ірина Депко. Танцівниці
Ірина Депко. Танцівниці

«Я пропоную кожному глядачеві зануритись не лише у реальні місця на карті світу та мій внутрішній світ, а й віднайти  нові безкраї простори власного сприйняття світу та отримати новий досвід. Колір виражає емоційний характер моїх полотен. Мені цікаво піддаватись спонтанності та певній непередбачуваності у своїй творчості, коли полотно та фарба диктують своє, відкривають нові грані та звільняють від умовностей. Поєдную барви інтуїтивно, виражаючи емоційне та психологічне напруження, яке виникає в уяві, інтерпретуючи його у конкретні образи».

Ірина Депко. Без назви
Ірина Депко. Без назви

Ірина Депко народилась у 1990 році у Львові. Освіта: кафедра дизайну та основ архітектури НУ «Львівська Політехніка» (2013). Вперше роботи художниці були представлені на персональній виставці у Львові у 2018 році, а також на збірній виставці «Крок до моря» (Proart Gallery, Львів; 2018). Художниця бере участь у щорічному проекті «Lviv Art Days» та активно працює в галузі фотографії та живопису. Твори мисткині знаходяться у приватних колекціях України, Польщі, Італії, Іспанії та США та ін.

Наталка РАДИКОВА

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.