“Ілюзія” Ніни Резніченко, або ви впевнені що вам сюди?

446
Експозиція виставки Ніни Резніченко “Ілюзія”
Експозиція виставки Ніни Резніченко “Ілюзія”

У вівторок, 9 квітня 2019 року, о 17.00 в галереї “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) відбудеться відкриття виставки Ніни Резніченко “Ілюзія”.

Існує думка, що мистецтво це  ілюзія, що відображає дійсність В арсеналі ілюзіоніста , як і в у митця є три стадії процесу  створення своєї ілюзії. Береться реальна матеріальна річ, яку можна побачити. Згодом із звичайною річчю  робиться щось незвичайне, її трансформація.  А на третій  стадії –  ця річ повертається, з’являється заново, перероджується. Ілюзіоністи називають сам процес здійснення магії появи трансформованого предмету –  престижем.

Ніна Резніченко
Ніна Резніченко

Ніна Резніченко   порівнює свій творчий процес з ілюзіоністським престижем. Частково користуючись методами автоматичного письма,  вона видає зображення на полотні з розмитих м’яких переходів складних напівтонів, патьоків олійної фарби і різнокаліберних мазків живого кольору. Так народжуються її твори.

У своєму бароковому буйстві вони виникають з абстракції і втягують глядача всередину асиметричних динамічних композицій, схожих на букети квітів або неоромантичні жіночі портрети – ефемерні позачасові світлі образи, які теж є прекрасною ілюзією вимріяної жінки.

Всі твори створені спеціально для виставки протягом останніх пів року.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.