Гурт “US Orchestra” презентує у Львові свій другий альбом “Smoke on the mustache”

457
Гурт

В суботу, 25 січня 2020 року, о 19.00 в приміщенні TEATR. Club (площа Данила Галицького, 1 – Львівський академічний обласний театр ляльок) гурт US Orchestra презентує свій другий альбом “Smoke on the mustache”.

US Orchestra – це троє молодих музикантів, що грають українську традиційну інструментальну музику, яку віднаходять у фольклорних експедиціях та музичних архівах.

До нового альбому* Smoke on the mustache увійшла винятково інструментальна танцювальна музика, записана від трьох музикантів з Диканьки: братів-скрипалів Павла та Михайла Чередників і бубніста Романа Дядюри. Всі троє народились наприкінці 19 століття, а в їхньому репертуарі є танці, яким 200-300 років.

 Гурт "US Orchestra"
Гурт “US Orchestra”

Музиканти з US Orchestra не намагаються зробити аранжування чи припасувати новий інструмент – грають її так, як грали в Диканьці сто років тому: на дві скрипки й бубон.

*Кожен примірник альбому, виготовлено у формі листівки з персональним qr-кодом, за яким можна завантажити альбом на свій гаджет або прослухати онлайн. Такий формат передбачає екологічність та зручність прослуховування в онлайн-епоху.

Вартість квитків по передпродажу 150 грн
https://kasa.in.ua/ua/lviv/concert/us-orchestra-2020-01-25
В день концерту 200 грн

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.