Гурт Шосте Чуття презентував новий відеокліп, що вас “зачарує” (відео)

693
Гурт Шосте Чуття презентував новий відеокліп, що вас "зачарує"

Гурт Шосте Чуття, не зважаючи на карантин, випускає ще одну відеороботу, яка в прямому сенсі цього слова Вас “зачарує”.

Учасники гурту втомилися від буденності і в межах кліпу на однойменний трек “Зачаруй”, хочуть перенести свого глядача у чарую чий світ добра та світла, у простір особливих подій і нарешті у вир любові: батьків та дітей, чоловіка та дружини, брата з сестрою та звичайно дружби.

Головною героїнею стала Галина Завійська – чарівна ведуча телеканалу М1, акторка.  Частково вона і дала поштовх гурту до зйомок кліпу і основний мотив відео.

«Мені дісталась роль такої чаруючої мавки, і ви знаєте – це припало мені до душі. Я відчувала себе дуже гармонійно.

Все в цьому кліпі було якимось містичним. Локація була обрана далеко за містом, без зв’язку, інтернету і усього іншого. Справді було таке відчуття, що ми в якійсь магічній місцевості де лише ти , природа і наша захоплююча пригода.

Не буду відкривати всі деталі, ви самі все побачите у відеороботі» -ділиться головна героїня.

Для самого гурту це дуже символічна робота, адже гурт переходить на новий етап творчості і звучання, і вже зовсім скоро ви почуєте нове «Шосте Чуття».

«Якщо мене б запитали, а так і буде, про що пісня? І якщо б я відповів, що про кохання, то напевно б збрехав. Насправді, пісня про бурю емоцій, які виникають, коли ти хочеш бути з людиною, яка для тебе особлива, ти думаєш про неї кожну хвилину свого життя, але наче не можеш зустрітися з нею, спіймати її в обіймах. Вона як щось містичне і недосяжне. Ти її бачиш і не можеш доторкнутися. Вона тебе все більше зачаровує, і її недосяжність манить. Та чи можливо спіймати щось містичне та недосяжне?…

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.