Гурт PANCHYSHYN презентує відеокліп на пісню-спогад, яку писав 7 років (відео)

344
Гурт PANCHYSHYN
Гурт PANCHYSHYN

Цієї весни гурт PANCHYSHYN презентує особливу пісню «Минає день», яка не покидала автора, лідера гурту, Остапу Панчишина, протягом багатьох років.

Автор довгий час не видавав цей матеріал, але музика перемогла і сьогодні трек вже може почути вся країна: «Минає день» – це пісня-сповідь. Нетипова її будова, а саме відсутність приспівів – не випадковість. Адже ця пісня, як і саме життя – звучить без пауз та повторів, коли гармонія моменту породжує сама себе.

Гурт PANCHYSHYN
Гурт PANCHYSHYN

У цій пісні, як і у житті, закінчуються навіть сама красива історія. І закінчуютєся вона без образ – лише з вдячністю за прожиті моменти щастя!

«Ця любов мине,
Пам’ятай одне –
Ми з тобою мали все…»

Також гурт PANCHYSHYN презентує відео кліп на пісню «Минає день», режисером якого став кліпмейкер Валерій Погонский.

Він захотів підкреслити необхідність цінувати кожну хвилину щастя, тому що воно на жаль завжди обмежується часом.  « В нашому світі немає нічого вічного, але ми живемо зараз, а не потім… завжди цінуйте те, що маєте!»-  прокоментував режисер.

Гурт PANCHYSHYN – музика вільних людей. Від моменту створення і до сьогодні однією з основних умов існування гурту є високий професіоналізм музикантів та безапеляційна якість звучання, оскільки кожен новий сингл неодмінно потрапляє в ротацію національних радіостанцій країни та в топ-чарти найпопулярніших стрімінгових платформ.

Ольга МАКСИМ’ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.