«Хто, як не ми?», або запрошуємо усіх у прифронтову зону

424
«Хто, як не ми?», або запрошуємо усіх у прифронтову зону

У п’ятницю, 8 липня 2016 року ,  у Львові в приміщенні ЛОО Українське товариство охорони пам’яток історії та культури (м. Львів, вул. Коперника, 40а) відбудеться урочиста прем’єра документального фільму про діяльність військових волонтерів «Хто, як не ми?». Автор фільму – журналіст і волонтер Володимир Местина (Луганськ/Київ), який регулярно здійснює волонтерські поїздки у прифронтову зону.

Фільм складається з 40 окремих сюжетів, у яких волонтери з різних міст України розповідають про свою діяльність як волонтерів, про те, як вони допомагають військовим, через що їм довелося пройти на волонтерському шляху. У фільмі також беруть участь військові, які висловлюють подяку за підтримку.

Разом із прем’єрою у Львові стартує проект БФ «Народна підтримка воїнів АТО» «Перемога починається з тебе!», що реалізується за підтримки Львівської міської ради. У рамках проекту в шести районах Львова буде проведено покази фільму «Хто, як не ми?». Метою проекту є підвищення волонтерської активності серед львів’ян.

Зйомки фільму здійснено за підтримки Благодійного фонду «Народна підтримка воїнів АТО» (м. Львів), а також медіа-ресурсу informator.media.

Контактна особа: Сергій Глотов, тел.: (098)-361-90-73, Е-mail: nafront@i.ua.
Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/202480150152948/
Благодійний фонд «Народна підтримка воїнів АТО»: www.facebook.com/VoinamATO/

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.