“Хрущі” музикою та поезією підкорили гостей дому Івана Труша (відео)

967
“Хрущі” музикою та поезією підкорили гостей дому Івана Труша

12 липня 2015 року, в неділю о 14.00, в приміщенні художньо-меморіального музею Івана Труша (відділ Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького), що знаходиться у Львові на вулиці Труша, 28, відбувся концерт музичного гурту “Хрущі”.

Отож, четверо талановитих людей із зовсім різними професіями: Інна (солістка) — акторка Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, Антоній(соліст) та Михайло (духові) — програмісти, Станіслав (барабанщик) — поліграфіст, а разом – музичний гурт «Хрущі», влаштували справжнє феєрію поезії, романтики, розкішної музики та чудового настрою усім відвідувачам музею.

До речі, повна назва гурту дуже поетична — «Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть, плугатарі з плугами йдуть».

Завідувач Художньо-меморіального музею Івана Труша  Роксоляна КОЗАК та музичний гурт "Хрущі"
Завідувач Художньо-меморіального музею Івана Труша Роксоляна КОЗАК та музичний гурт “Хрущі”

 

Їхні пісні є авторськими. Цікаво, що тексти пишуть всі учасники гурту, відповідно й тематика доволі різна. Зараз музиканти перебувають у процесі пошуку власного стилю і ми можемо спостерігати за їхніми творчими експериментами. В інструментальному арсеналі гурту є такі цікавинки, як американський казу, що застосовується у музиці стилю скіфл та латиноамериканські ударні, які у поєднанні із чарівними голосами солістів просто-таки заворожують.

Відвідувачі також мали змогу потрапити на унікальну пізнавальну екскурсію по експозиції музею, під час якої перегорнули сторінки  творчої біографії Івана Труша, познайомитись із  найвідомішими  полотнами митця та дізнаєтесь таємниці його життя та кохання.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.