Графічна “Рівновага” Олега Денисенка

1040

Вчора, 2 лютого 2016 року в приміщенні галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», що знаходиться у Львові на вулиці Вірменській, 7,  відкрилась виставка графічних робіт Олега Денисенка під назвою «Рівновага».

На виставці автор представив офорти з серій – “Пори року”, “4 стихії” , “Олімпійські музи”, “Улюблені художники” та “Музичні ноти”.

Олег Денисенко на відкритті своєї виставки "Рівновага"
Олег Денисенко на відкритті своєї виставки “Рівновага”


Крім того тут представлені естампи у техніці інтальо, 4 малюнки тушшю та пером. Всі твори були виконані впродовж останніх кількох років. Виставка експонуватиметься до 16 лютого.

Художник зі Львова Олег Денисенко здобув визнання у світі, як графік. Про це свідчать 28 міжнародних нагород із Словаччини, США, Польщі, Югославії, Кореї, Росії, Румунії, Великобританії, Іспанії, Італії та 15 публічних колекцій, у яких перебувають твори Денисенка, зокрема в Норвегії, Польщі, Швеції, Росії, США та Італії.

 

Попри це художник не часто робить сольні виставки станкової графіки. Востаннє така виставка відбулася у галереї «Дзиґа» 2003 року.

Потрібно додати, що Олег Денисенко працює ще й у техніці левкасу та скульптури. Роботи у цих техніках він і виставляв попередні 13 років.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.