Готель “Жорж” – жива легенда Львова

2167
Готель Жорж - жива легенда Львова історія та сучасність

Для львів’ян та гостей нашого міста, готель “Жорж” є такою ж невід’ємною частиною  візитівки Львова, як пам’ятник Адаму Міцкевичу, Львівська опера та Високий Замок. Вишукано скромний і елегантно витриманий, він завжди вабить своєї історією та ароматом справжньої львівської кави.

Його стіни пам’ятають Оноре де Бальзака, композитора Ференца Ліста, Етель-Ліліан Войнич, Олександра Толстого, австрійського імператора Фраца Йосифа І, польського диктатора Юзеф Пілсудського та шаха Ірану Музаффера Еддіна.

Готель Жорж - жива легенда Львова історія та сучасністьНа початку ХІХ століття рестораном “Під трьома гаками”, який знаходився на місці сучасного готелю “Жорж”, володів  виходець із Баварії Жорж Гоффман. На той час це був найкращий і найвідоміший у Галичині ресторан. Але Жорж Гоффман вирішив його кардинально перебудувати і відкрив його уже під назвою De Russie.

Готель Жорж - жива легенда Львова, історія та сучасністьПід назвою “Жорж” готель відкрився 8 січня 1901 року. Над проектом нового образу попрацювала віденська спілка архітекторів за участю  Фердинанда Фельнера та Германа Гельмера. А реалізувала проект львівська архітектурно-будівельна спілка Івана Левинського та Юзефа Цибульського.

Готель Жорж - жива легенда Львова, історія та сучасністьНа той час це був готель супер-класу, який відповідав сьогоднішньому п’ятизірковому. Він міг похвалитися цілодобовою гарячою та холодною водою, ваннами, телефонами, центральним опаленням і електричним ліфтом. Партер будинку займали багаточисельні модні магазини і перукарські салони.

Готель Жорж - жива легенда Львова, історія та сучасністьЗа радянських часів готель носив назву “Інтурист”, що свідчило про його високий рівень обслуговування та комфорту.


Реклама в блозі: С кулинарной точки зрения для японского ресторана больше всего ценится оперативная суши доставка Уфа в этом очень преуспела. Ресторан Farfor держит в этом первенство уже очень долго.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.