“Голий король”, або подарунок до Міжнародного дня театру від заньківчан

1307

З нагоди Міжнародного дня Театру, 27 березня 2016року, заньківчани запрошують на премєру нової постановки заслуженого діяча мистецтв України Вадима Сікорського, а саме казку-притча для дорослих «Голий король» за п’єсою Євгена Шварца.

Cвою п’єсу Євген Шварц написав на основі казок Г. Х. Андерсена «Нове вбрання короля», «Свинопас» та «Принцеса на горошині». Й попри те, що текст був написаний ще 1934 року, перше театральне прочитання з’явилося лише 1960 року, коли «пройшло» цензуру.

Для заньківчанського режисера твір Євгена Шварца «Голий король» не є новим. І хоча в автора жанр визначено, як казка у двох діях, Вадим Сікорський відразу застерігає – його театральне прочитання тексту аж ніяк не для юного глядача. У баченні Заньківчан нова вистава трактується як притча-казка для дорослих, бо ж проблематика, порушена у виставі, змушує глядачів подумати над питанням, чому іноді в житті обставини складаються так, що ми на чорне кажемо біле і навпаки…

Режисер-постановник – з. д. м. України Вадим Сікорський Художник-постановник – Наталія Тарасенко Музичне оформлення – Тарас Терлецький Помічники режисера – Костянтин Шелест, В’ячеслав Жуков.

Прем’єрні покази відбудуться 26, 27 березня, а також 6,10, 17 квітня. Квитки можна придбати в касі Театру. Початок вистав о 18.00.

Леся КІЧУРА
редактор літературної частини Театру імені Марії Заньковецької

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.