“Голосуйте за мене, будь ласка!” – у Львові покажуть фестивальний фільм

276
"Голосуйте за мене, будь ласка!" - у Львові покажуть фестивальний фільм

У вівторок, 7 червня 2022 року, о 16.00, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться кінопоказ та обговорення документального фільму “Голосуйте за мене, будь ласка!”. Подія відбудеться в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Організаторами події виступають Українське Фотографічне Товариство спільно з кіноклубом Центр мистецтв “АРТ-Простір” Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Львівським фотомузеєм, Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Фільм зняти у Китаї в 2009 році.  Режисер фільму Вейджун Чен, тривалість 52 хв.
Учням третього класу місцевої початкової школи ось-ось вперше в своєму житті належить зіткнутися з поняттям «демократія» – вони повинні вибрати старосту класу. Вчитель вибирає трьох кандидатів: у кожного з них всього декілька днів, щоб спланувати і провести виборчу компанію і переконати однокласників віддати свої голоси саме йому.

Чи відповідає суть демократичного суспільства істинній природі людини? Чи завжди запорука успіху виборів – в умілій маніпуляції? Своїм фільмом режисер намагається відповісти на ці питання.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня в Києві. Після завершення Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України.

Мета фестивалю – це сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, сприяти розвитку документального кіно.

Ігор ГАРМАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.