ГО «Етра» відсвяткувала своє дванадцятилітня концертом гурту “Чорні черешні” (відео)

1011

У вівторок,  8 вересня 2015 року в приміщенні Львівської обласної філармонії, що на вулиці Чайковського, 7, відбулися урочистості з нагоди святкування 12-ої річниці громадської організації “Етра”. 

Святковий вечір розпочала керівник громадської організації “Етра”,  автор та виконавиця пісень, виконавиця відома громадська діячка, організатор , сценарист та режисер численної кількості міських заходів Наталка Криничанка.  Вона розповіла історію виникнення ГО «Етра», поділилася секретом такої незвичної назви планами на майбутнє.

Наталка Криничанка та заслужений артист України Роман Ковальчук.
Наталка Криничанка та заслужений артист України Роман Ковальчук.

Прийшли привітати цю громадську організацію і депутати Львівської обласної ради, заслужений артист України Тарас Курчик та заслужений артист України Роман Ковальчук. Вони привітали Наталку Криничанку з днем її ангела і з 12-тою річницею офіційної діяльності. Від голови Львівської обласної ради Петра Колодія хлопці вручили Наталці грамоту , а від себе презентували квіти і хороший настрій.

Наталка Криничанка, заслужений артист України Тарас Курчик та заслужений артист України Роман Ковальчук.
Наталка Криничанка, заслужений артист України Тарас Курчик та заслужений артист України Роман Ковальчук.

Шкода, що і Львівська обласна адміністрація і Львівська міська рада зовсім “забули” про цю подію. Мабуть так їм потрібні громадські організації, котрі відіграють значну культурну роль в житті міста та області.

Гурт "Чорні черешні"
Гурт “Чорні черешні”

Найбільшим подарунком вечора для всіх шанувальників від ГО «Етра» став концерт відомого волинського гурту “Чорні черешні”.

Соліст гурту Юрій Поліщук продемонстрував глядачам якісну українську пісню, підняв настрій і подарував незабутні хвилини зустрічі з прекрасним.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.