“Гнучка ілюзія” або візуалізація примарності світу (відео)

562

5 та 6 червня 2015 року в арт-центрі Urban Exploration, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 124 (приміщення колишньої Фабрики Повидла), відвідувачі могли побачити флюоресцентну інсталяцію “Гнучка ілюзія” від Inga Frekensnork.

“Матеріальний світ – він надзвичайно привабливий, в ньому багато насолод, в ньому багато спокус, але насправді це все ілюзія. Це -майя. Тому мої роботи в стилі Visionary поєднані з інсталяціями зі стрейчевих тканин, які представляють собою павутиння матеріального світу.  Я хочу щоб ми усвідомили що насправді вічні цінності, внутрішнє світло людини – вони є найважливішими і ми не мусимо потрапляти в ці тенета, в це ілюзорне павутиння і мусимо дивитися всередину” – розповідає мисткиня про свою інсталяцію.

Довідково: Усе літо арт-центр діятиме на Фабриці повидла – найстарішому індустріальному об’єкті Львова. Таким чином організатори прагнуть привернути увагу української спільноти до можливості актуалізувати занедбані простори, і проведення фестивалю впродовж літа – це своєрідна маніфестація: творити неймовірні речі можна лише власними зусиллями.

Організатори мають на меті зібрати усі творчі групи України в одній локації для спільнотворення та активного діалогу з громадою, адже вірять – лише масштабні комунікація, дискусія та співпраця сприяють народженню ідей та консенсусу, що так потрібний сучасному суспільству.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.