“Ген українців”: львів’ян запрошують на відкриту розмову з Іриною Фаріон та Раміною Есхакзай

696
"Ген українців": львів'ян запрошують на відкриту розмову з Іриною Фаріон та Раміною Есхакзай

27 квітня о 19.00 у клубі “Малевич” вперше відбудеться проєкт «Ген Українців» за участі Ірини Фаріон та Раміни Есхакзай.

Подія спрямована на розвиток національної свідомости українців, на вивчення історичної цінности мови, що є нашим «кордоном» і «зброєю».

Усі отримані кошти від заходу спрямують на допомогу ЗСУ (частина коштів –  для добровольчого батальйону Феміда-Чорнобаївка, командир Едуард Леонов. Решта коштів  будуть направлені в Ситуаційний Центр Донбас).

Це буде зустріч двох особистостей, які міцно тримають увагу українців: Ірина Фаріон – науковиця, авторка десятка монографій, мовознавиця, відома своєю радикальністю поглядів, що з початку війни змінила свідомість багатьох, та  Раміна Есхакзай – інтерв’юерка, яка наразі активно висвітлює життя військових, людей в окупації та звільнених полонених.

“Під час цієї відкритої розмови глядачі опиняться в серці максимально відвертого інтерв’ю і найголовніше – зможуть поставити свої запитання. Під час спілкування буде можливість почерпнути багато знань з історії нашої країни, глибше з’ясувати для себе низку теперішніх історичних подій, що активізовані повномасштабним вторгненням московії”, – наголосили організатори.

Також Ірина Фаріон ексклюзивно представить книгу про навалу англізмів, яка вже у видавництві, та ознайомить з іншими своїми працями на телевізійними проєктами.

Кожен може долучитися до відвертої розмови. Ця зустріч –  це  унікальна «мовно – історична терапія» та «інтелектуальна ін’єкція».

Квитки за посиланням: https://concert.ua/uk/event/gen-ukrayinciv

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.