Гаряча прем’єра від T.HUTSULS – колоритне відео, зняте високо у горах (відео)

213
Гаряча прем’єра від T.HUTSULS - колоритне відео, зняте високо у горах (відео)

Менше місяця минуло від прем’єри танцювального синглу «Нічна» від нового проекту в сучасній українській музиці під назвою T.HUTSULS. І ось команда з Коломиї представляє свій дебютний кліп. Створене у горах і про гори прем’єрне відео на кілька хвилин переносить глядачів у ті куточки українських Карпат, куди рідко ступає нога туриста.

Кліп «Нічна» – це «трушна» історія про відчуття свободи і потребу бути собою. За сюжетом, молода дівчина знаходить у собі сили сказати «ні!» усім умовностям та бар’єрам – і віднайти себе справжню.

Кадр з кліпу на пісню «Нічна»
Кадр з кліпу на пісню «Нічна»

«Моя героїня – ототожнення гуцулки – вільної, свободолюбивої, незалежної. Вона відчуває своє далеке коріння і водночас існує в сьогоденні. Її серце та душа належать горам і гуцульським традиціям», – розповідає вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал.

Кадр з кліпу на пісню «Нічна»
Кадр з кліпу на пісню «Нічна»

Над відео працювала креативна команда Hutsul Art Production: режисером виступила Аріна Цимбал, оператором – Сергій Угрин. Зйомки тривали три дні, найекстремальніший з яких припав на мандрівку в гори. Там, на висоті близько 1,5 тисячі метрів над рівнем моря, за Буковецьким перевалом у Верховинському районі на Івано-Франківщині Гуцулам вдалося відзняти «найсмачніші» кадри «Нічної».

Переглянути колоритну прем’єру від T.HUTSULS можна тут:

Музика T.HUTSULS – це мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів: цимбалів, дримби, трембіти, дуди, сопілки… Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І завжди – true, правдиво! «Правдиві гуцули» через музику розкривають етнокод. T.HUTSULS – ще один проект у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті та прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.

Галина ГУЗЬО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.