“Галицькі гади: хто вони?”, або абсолютне занурення в світ змій

787
Тарас Гринчишин
Тарас Гринчишин

В середу, 29 червня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться інтерактивна зустріч-лекція Тараса Гринчишина “Галицькі гади: хто вони?”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Довкола нас буяє літо – час найвищого розквіту природи. Усе цвіте, розростається і гучно заявляє про себе. Не виняток і таємничі істоти – ЗМІЇ.

Усе частіше трапляються вони на нашому шляху, десь у лісі, а то й біля людського житла. На жаль, такі зустрічі не завжди безпечно завершуються для людини. І значно частіше – для самих змій.

Допомогти уникнути паніки, навчитись розпізнати на кого саме натрапили і чи становить ця зустріч потенційну небезпеку, навчитись її уникати і вміти надати першу допомогу у разі нещасного випадку – про все це можна довідатись на зустрічі «Галицькі гади: хто вони?».

Розповідь, презентація і навіть демонстрація (!) – від голови Львівського відділення та віце-президента Українського герпетологічного товариства Тараса Гринчишина.

Запрошуємо молодших і старших, досвідчених природолюбів і спраглих знань початківців.

Вже традиційно частуватиме всіх гостей Торгова Марка Кава Старого Львова.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.