Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує на виставку Дениса Тимчишина “Початок”

360
Робота Дениса Тимчишина

16 лютого 2022 р. о 16 год. у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбудеться відкриття персональної виставки випускника кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Дениса Тимчишина “Початок”.

Робота Дениса Тимчишина
Робота Дениса Тимчишина

Проєкт «Початок» демонcтрує пошуки молодим художником нових фактур, колористичних рішень та стилістичних прийомів в царині сучасного іконопису. Авторська манера базується на візантійській школі, що поєднується із сучасними інтерпретаціями сакральних мотивів.

Представлені в експозиції твори – це своєрідна фіксація стану душі митця на різних етапах професійного становлення. Вони вирізняються високими естетичними якостями, непересічною образністю та гармонією композиційних рішень. Роботи наповнені світлом та сильною енергетикою, демонструють глядачеві високу естетичну культуру та нові грані сучасного сакрального мистецтва.

Робота Дениса Тимчишина
Робота Дениса Тимчишина

Довідка про автора:

Денис Тимчишин народився 10 лютого 1997 року у м. Тернопіль. 2020 р. здобув ступінь магістра на кафедрі сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв. Учасник численних мистецьких проєктів в Україні та за кордоном. Серед них: VIII міжнародний пленер іконопису у м. Новиці (Польща), після якого відбулася колективна виставка у м. Криниця (2017 р.), виставковий проєкт, приурочений до 120-тиріччя українських студентів-теологів і української громади в м. Інсбруку (Австрія, 2019 р.). У 2021 р. вступив до Національної спілки художників України. Учасник виставкових проєктів Тернопільської обласної організації НСХУ.

Виставка триватиме до 4 березня

Робота Дениса Тимчишина
Робота Дениса Тимчишина

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я ЛНАМ)
Години роботи простору: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 18:00 год.
Контакти: gallery@lnam.edu.ua, тел.: 096 001 0550 , 093-876-67-98
За детальною інформацією звертатись:
gallery@lnam.edu.ua, info@lnam.edu.ua
Галерея ЛНАМ у 
Facebook: https://www.facebook.com/galleryLNAM
Галерея ЛНАМ в Instagram @gallery_lnam

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.