Галерея ХотАртХол продовжує проєкт “Україна після 24.02” виставкою “Мистецький фронт”

177
Галерея ХотАртХол продовжує проєкт “Україна після 24.02” виставкою “Мистецький фронт”

Завтра, 21 жовтня 2022 року, о 18:00 у галереї ХотАртХол (Кушевича 1, Палац Хоткевича) відбудеться відкриття колективної виставки “Мистецький фронт”.

У межах виставки буде представлено 36 робіт, таких художників: Антон Логов, Анатолій Квітка, Марія Парамонова, Святослав Базюк, Наталія Пономарьова, Ярослава Школьна, Євген Барабан, Жанна Єнікєєва, Ілля Бел, Світлана Грамм, Олександра Дементьєва, Марія Городельська. Співорганізаторка та кураторка виставки: Олена Єрмоленко

В складних умовах, в небезпеці постійного обстрілу, в умовах окупації або евакуації з рідного дому та серед інших жахів війни, у справжнього художника завжди існує потреба до творчості. Вони, як ніхто інший, тонко відчувають коливання простору та людське горе, зазвичай, дуже чітко відображаючи це у своїх роботах. Змальовують спроби людей продовжувати існування у нових реаліях та жахіттях війни.

На жаль, на сьогоднішній день потреба у мистецтві була відкинута. Переважна більшість співвітчизників намагались врятувати себе та своїх рідних. Але творчий процес незупинний, авторам є що показати світу. Ця виставка створена, щоб надати художниками трибуну для висловлювання та можливість отримати зворотній зв’язок від суспільства.

Оглянути експозицію у галереї ХотАртХол (Кушевича 1, Палац Хоткевича) можна до 11 листопада, щодня з 11:00 – 20:00.

Наталка СТУДНЯ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.