Галерея Гері Боумена припиняє свою роботу

583
Галерея Гері Боумена припиняє свою роботу

Відома у Львові та улюблена багатьма мистецька галерея Гері Боумена (вул. Наливайка, 18) оголосила про своє закриття.

“Дорогі ДРУЗІ, мистецька галерея Гері Боумена закривається. Нам трохи забракло часу відсвяткувати 10 років… Багато чого відбулось за цей час, – як радісних подій, так і сумних, – все, як в житті (зрештою 10 років!…). Дякую, що були з нами, підтримували і надихали! Дякую ВСІХ учасників подій, керівництво, працівників.

Дякуючи альтруїзму пана Гері Боумена, ми мали щасливу можливість,створити живу галерею, майданчик для експериментів. Можливість відкрити для себе багато різних але таких цікавих авторів! Бажаю ВСІМ успіхів і дякую за співпрацю!” –  поділилася Анна Сидоренко, куратор галереї Гері Боумена

Мистецька галерея Гері Боумена
Мистецька галерея Гері Боумена

Довідково:

Гері Боумен – англійський бізнесмен українського походження, який займається благодійністю в Україні, зокрема у Львові.
Перше його знайомство з Україною відбулося в 1995 році, тоді Гері Боумен виступив спонсором Національної олімпійської збірної України на 26 Літніх Олімпійських іграх в Атланті, США в 1996 році. З тих пір перебування Гері Боумена в Україні пов`язане з громадською та благодійною діяльністю, а з 2005 року він проживає в Україні постійно.

У 2009 році Гері Боумен виступив ініціатором створення однойменного Благодійного фонду у Львові, який займається опікою над дітьми з особливими потребами. Також при Фонді була створена художня галерея для популяризації досягнень українських та зарубіжних майстрів образотворчого мистецтва. Головна спеціалізація галереї – це сучасне мистецтво, що включає в себе живопис, скульптуру, графіку, фотографію. Крім українських авторів, тут виставляли свої роботи майстри з США, Канади, Європи. (Джерело: https://ua.igotoworld.com/)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.