Гала-концерт та нагородження фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» відбувся у Львові (відео)

901
Гала-концерт та нагородження фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» відбувся у Львові

Минулого четверга, 12 травня 2016 року,  в приміщенні концертного залу Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбувся гала-концерт та нагородження переможців щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі». Вже традиційно кожного року Львівська міська громадська організація «Союз Українок» проводить фестиваль–конкурс, присвячений Дню матері з метою пошуку та підтримки юних талантів.

У конкурсі взяло участь близько 310 учнів навчальних закладів міста Львова віком до 18 років. Учасників поділили на три вікові групи: І–а вікова група до 9 років; ІІ–а вікова група до 13 років; ІІІ–а вікова група до 18 років. Конкурс проводився в 4–х номінаціях: І номінація – «Авторська поезія», ІІ номінація – «Авторська проза», ІІІ номінація – «Виконання пісні про маму» та ІV номінація – «Авторський малюнок».

У кожній номінації було своє висококваліфіковане журі. В номінації “Авторська поезія і проза” учасників судили –  лауреат літературної премії імені Лесі Українки, член національної спілки письменників України Марія Людкевич та член національної спілки письменників України Кушнір Ольга.  В номінації “Пісня про маму” переможців визначали солістка Львівської філармонії Оксана Мацегора , автор і ведуча радіопрограм Львівської Обласної Державної Телерадіокомпанії, авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії, голова громадської організації «Етра» Наталя Криничанка, хоровий диригент і педагог Віталій Чмир, завуч Львівської  лінгвістичної гімназії, філолог, член оргкомітету конкурсу ; Василь Підгірський та дипломантка міського конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» 2015, учениця 6-го класу Львівської  лінгвістичної гімназії Анастасія Лень. У журі в номінації “авторський малюнок” увійшли викладачі кафедри Книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства: Олена Жеребецька, Богдан Рожак, Людмила Никоненко.

Цьогоріч перед нагородженням відбувся гала-концерт конкурсу за участю переможців, які отримали дипломи І-го ступеня у різних вікових категоріях і номінаціях “Авторська поезія”, “Авторська проза” і “Виконання пісні про маму”. Малюнки учасників конкурсу в номінації “Авторський малюнок” утворили імпровізовану виставку у залі палацу. Переможцям були вручені дипломи і книжки видавництва Старого Лева, які профінансувало управління культури ЛМР.

 Ксенія БАЗИЛЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.