Гурт “Шосте чуття” запалив Львів новим альбомом “Безмежність”

522

Гурт «Шосте чуття» 29 листопада у Львові презентував свій новий альбом «Безмежність».

Музична програма, що відбулася у концерт-холі «Малевич», зібрала шанувальників, які з нетерпінням очікували на можливість почути нові пісні улюбленого гурту.

До речі, львів’яни мали нагоду першими почути ліричні й драйвові пісні з нового альбому «Безмежність» вживу. І цей концерт ― перший із всеукраїнського туру, який розпочнеться навесні.

Як розповідає лідер гурту «Шосте чуття» Михайло Бучковського, новий альбом наповнений теплом, живою енергією, яка здатна зігріти і надихнути. А однойменна з альбомом композиція «Безмежність» особлива тим, що народилася за декілька годин на одній із репетицій ― це спільна робота всіх учасників гурту.

Пісня «Безмежність», про те, що ми можемо надихати інших людей, про підтримку у недосяжних починаннях. Такими почуттями можна ділитися тільки з людьми, які для нас дуже близькі. І ці почуття можуть творити дива.

Понад годинний концерт об’єднав відомі і улюблені багатьма пісні та цілком нові композиції. Та кожна з них викликала неабиякі емоції у присутніх ― танці не вщухали.

Наталя ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.