Гурт “Ойкумена” презентував новий кліп на пісню “Чи ти мене любиш?!” (відео)

630

Вчора, 12 липня 2019 року, етно-джазовий, бандурно-перкусійний гурт “Ойкумена” презентував на своєму каналі новий кліп на пісню “Чи ти мене любиш?!”

“Містичне кохання з хитросплетінням сюжетних ліній та неприкритих почуттів, загадкові образи та чудова ритмічна музика, заворожуючий вокал – все це у нашій новій відеороботі”, – зазначають виконавці.

Над кліпом працювали:

Режисер – Вікторія Холстиніна
Оператор-постановник – Віталій 4ebur Руденко
Оператор, фокус-пуллер – Антон Лакіза
1-й Асистент оператора – Олег Гонтарчук
2-й Асистент оператора – Нона Дністровська
Гафер – Олег Лакенко
Продакшн дизайнер – Ілона Руденко
Візаж – Ліна Савчук , Ego Style school
Зачіски – Христина Грицакова
Монтаж – Етелла Фінкельштейн
У ролях: Олена Коссак, Маркіян Коссак, Тарас Приведа
Музика – Олена Коссак
Аранжування – Олена Коссак
вукорежисер – Богдан Стефура

«Ойкумена» – львівський етно-джазовий гурт, заснований 11 лютого 2011. Художнім керівником гурту і автором більшості мелодій є музикант та громадська діячка Олена Коссак.

«Ойкумена» – гурт, що знаходиться у постійному творчому пошуку, сміливо експериментуючи з різноманітними інструментами та аранжуванням. Гурт виконує сучасну україномовну авторську акустичну музику з елементами етно-джазу, експериментуючи з бандурою, сопілкою, саксофоном, флейтою, гітарою, фортепіано та використовуючи динамічні перкусійні ритми у поєднанні з проникливим відкритим співом. Позитивні відгуки глядачів, виступи на багатьох фестивалях і сольних концертах по цілій країні, а також усвідомлення необхідності створення якісної культурної спадщини на базі красивих текстів та етнічних інструментів – ось таким є творче обличчя гурту сьогодні. За час виступів «Ойкумена» підготувала різні програми для виступів перед публікою з різними смаками – від найменшеньких слухачів і до найзрілішої та найвибагливішої публіки.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.