Гурт «Navigator» випустив кліп на пісню «На Тебе» (відео)

0
160
Гурт Navigator
Гурт Navigator

Фронтмен гурту Navigator Орест Прус зазначив, що у процесі творення пісні, окрім внутрішнього її звучання, з’являються ще й якісь картини та образи, які асоціюються з музикою та текстом. Саме так сталось і в цьому випадку.

«Пісня «На Тебе» про стосунки, про постійну негласну боротьбу характерів у них. І вже тоді, коли нема ні сил, ні можливості, ні розуміння, коли вже навіть сідає внутрішня батарейка терпіння, починаєш розуміти, що от-от і точка неповернення буде пройдена – негайно треба починати зворотній процес, підживлювати почуття всіма можливими способами», – розповіли у гурті.

«Ми дуже раді черговій можливості  співпрацювати з Владом Разіховським. Тонко підмітити і візуалізувати основний нерв, основну тему пісні під силу тільки справжньому професіоналу!», – сказав Орест Прус.

Loading...

Головну жіночу роль у кліпі зіграла чарівна дівчина з обкладинки PLAYBOY Адель Вакула. Саме її чуттєвість та чудова гра надали роботі необхідного настрою та змісту.

Зйомки відбувались у передмісті  Києва у досить непростих погодних умовах, але команда справилась на відмінно. Ні холод, ні темна пора доби, ні скажений вітер та періодичний дощ не завадили досягти мети і створити хороший якісний продукт, який  Navigator дарує  усім шанувальникам.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Loading...

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.