Grohotsky випустив свій новий сингл “Я Божевільний” (відео)

277
Grohotsky отримав свій приз за перемогу у телепроекті «Українська пісня»

Після перемоги у телепроекті “Українська пісня/Ukrainian Song Project” Grohotsky випускає свій новий сингл “Я Божевільний”. Над піснею працювала вся команда проекту  “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Саме за свою перемогу – виконавець отримав нагороду – запис пісні.

Продакшн проекту “Українська пісня/Ukrainian Song Project” також відзняв виконавцю Grohotsky відеокліп на пісню “Я Божевільний”. Режисером кліпу став Ярослав Савчак.

“Це новий крок у моїй творчій кар’єрі. Пісня яку ми записали, насправді давно вже є у моєму репертуарі, але для мене є експериментом так як, це нове звучання, яке раніше я не практикував.

Grohotsky
Grohotsky

Ми довго сиділи на студії, переслухали десятки пісень, довго обирали. І знайшли серед всіх моїх пісень – “Я Божевільний”. Ми спробували – і у нас вийшло. Тож в цій композиції ви почуєте нового Grohotskу”.

“Я Божевільний”  – про тонкі грані відносин, коли пристрасть і емоції розбурхують і переповнюють свідомість.

А для того, щоб злетіти над байдужим містом, тобі зможе допомогти лише вчасно підставлене крило коханої людини. Це почуття, які потрібні нам, і які спонукають нас до чогось неможливого, деколи і БожеВільного!

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.