Французькі Фантазії» і «Варіації та Елегії» у Львівській філармонії вже сьогодні

100
Львівська національна філармонія
Львівська національна філармонія

16 та 17 листопада у Львівській національній філармонії ім. Мирослава Скорика відбудуться концерти за участі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», солістів: Олени Мацелюх, Меланії Макаревич та диригента Мирона Юсиповича.

16 листопада о 19:00 на слухачів чекає програма «Французькі Фантазії» від солістки Львівської національної філармонії – Олени Мацелюх (орган) та Меланії Макаревич (фортепіано), в якій прозвучить музика французьких композиторів кінця ХІХ та ХХ століття: Моріса Равеля, Клода Дебюссі, Олів’є Мессіана та інших.
Квитки тут: cutt.ly/2Mxn925

17 листопада о 19:00 – «Варіації та Елегії». У виконанні академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою Мирона Юсиповича будуть представлені: «Варіації на тему Френка Бріджа» британского композитора Бенджаміна Бріттена, «Три українські весільні пісні» львів’янина Мирослава Скорика, які разом з оркестром виконає солістка – Ірина Ключковська.  Продовжать концерт «Дві Елегійні мелодії» Едварда Ґріґа та твір цьогорічного ювіляра Євгена Станковича — «Елегія пам’яті Людкевича» для струнних ля-мінор, яким композитор вшанував пам’ять про свого вчителя.
Квитки тут: cutt.ly/wMn8z2w

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.