Французька співачка Серін де Лабо приїхала до Львова з новою концертною програмою “Bouquet of Songs”

391
Серін де Лабо
Серін де Лабо

Сьогодні, 6 липня 2023 року, о 19.00 у концертному залі Людкевича відбудеться концерт французької співачки з винятковим ніжним та водночас потужним сопрано Серін де Лабо “Bouquet of Songs”. 

“Bouquet of Songs” – це вечір улюблених пісень, арій та вальсів. Музики, що нагадує про любов до життя, кохання та мрії. Програма концерту – це маленька подорож, що розпочинається з музики вечірніх вулиць Іспанії, Італії, Чехії та України. Продовжиться затишним діалогом Франсіса Пуленка та Еріка Саті. Кульмінацією вечора стануть палкі болеро, танго та фокстрот в музиці Лео Деліба, Карлоса Гуаставіно та Курта Вайля, після чого на сцені запанує атмосфера вишуканої опери та улюблених арій.

Серін де Лабо
Серін де Лабо

Разом з відомими українськими піаністами Оксаною Рапітою та Мирославом Драганом на сцені концертного залу Людкевича Серін де Лабо проведе слухачів стежками ніжних почуттів, очікувань та переживань.

Варто відзначити, що голос та артистизм Серін де Лабо вражав кращих європейських диригентів, її харизма підкорила сотні сцен, а розкішні сукні чарували поважну публіку.  Рік тому Серін вперше відвідала Україну щоб висловити свою підтримку та солідарність. З тих пір співачка не полишає своїх львівських слухачів та приїздить із новими блискучими програмами.

Серін де Лабо
Серін де Лабоthn

“В тяжкий та жорстокий час я хочу допомогти незламному українському народу. Музикою та голосом дарувати світло та свою підтримку”, – наголосила Серін де Лабо.

Квитки та деталі за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bouquet-of-songs/

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.