Фотовиставка “На прищепках” зібрала 3106 гривень

1363

Вчора, 21 серпня 2016 року, з 12.00 до 19.00 год. на вулиці Підвальній (сквер “На валах”), проходила фотовиставка “На прищепках”, яку в народі називають “Фотосушка”. Кожен охочий міг продати чи придбати фотографію, зроблену на території України за благочинний внесок. Отримані таким чином кошти підуть на організацію майстер-класів ЗОШ-інтернату для розумово-відсталих дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів дитинства, для дітей з синдромом Дауна.

Організатор фотовиставки “На прищепках" Ірина Чорна
Організатор фотовиставки “На прищепках” Ірина Чорна

“Ми починали 3 роки тому, проект тоді відбувався два рази на рік. Отже, сьогодні це вже всьоме проводимо таку акцію.  Виставка завжди мала благодійну мету. Збирали і на “Оселю”, і на майданчик  для школи-інтернату. Останніми разами збираємо гроші для інтернату в Лівчицях, купуємо матеріали і організовуємо для діток майстер-класи. Не маємо на меті зібрати якусь певну суму, збираємо скільки вийде”, – розповіла організатор виставки Ірина Чорна.

Для участі у події необхідно було роздрукувати власні фото (формат не менше 15*21), які були зняті на території України, й прийти та розвісити їх на мотузках у сквері. Або ж просто прийти й купити “На прищепках” ті світлини, які сподобались найбільше за добровільну пожертву (від 5 грн./фото.).

Фогограф та організатор виставки Назарій Юськів
Фотограф та організатор виставки Назарій Юськів

“Це моя четверта “Фотосушка”. Насолоджуюсь цим дійством завжди. Стабільно приношу 15 фотографій, які розкуповують. Склалося так, що цього року маю можливість допомогти з організацією, тому взяв на себе певну частину роботи. Проведена велика рекламна робота, тому очікуємо багато людей”, –  зазначив фотограф та організатор виставки Назарій Юськів.

Хтось приносив  на виставку мінімальних 15 фото, а хтось набагато більше. До прикладу, фотограф Андрій Бабчій приніс на “Фотосушку” близько ста своїх фотографій.

Фотограф Андрій Бабчій
Фотограф Андрій Бабчій

“Люблю фотографувати, люблю медитувати. Багато чого люблю. Фотографією  намагаюся заробляти гроші, але окрім того я просто люблю нею займатися. На “Фотосушці”  я вперше, приніс більше сотні фото, але всіх, на жаль, виставити не зможу через брак місця.  Люди цікавляться моїми світлинами і це дуже тішить. Тут дуже цікаво. Є можливість поспілкуватися з людьми, познайомитися. Окрім того, це благочинна акція. За можливості, обов’язково візьму ще раз участь у виставці”, – поділився враженнями Андрій.

Протягом всієї історії проекту “На прищепках”  до команди організаторів хтось долучався, хтось, з тих чи інших причин, залишав команду. І цього разу серед організаторів  також можна побачити нові обличчя, серед яких Юлія Субота та Оксана Матійків.

Юлія Субота
Юлія Субота

“В серпні минулого року пройшла остання виставка “На прищепках”.  І рівно рік по тому ми починаємо нову еру “фотосушки” та в якості організаторів долучаємося до події. Оскільки маємо змогу спілкуватися з людьми, яким не байдужа фотографія і вони готові витрати свій час та кошти для того, щоб допомогти трошки дітям. Ми не ставимо собі за мету назбирати космічні суми грошей, хочемо просто допомогти”, – розповіла Юлія Субота.

Співорганізатор, журналіст сайту “Твоє місто” Оксана Матійків.
Співорганізатор, журналіст сайту “Твоє місто” Оксана Матійків.

“Я подумала, що це не так складно допомогти організувати, оскільки часто організовую події для “Твоє місто”. Тож змогла допомогти з дозволами на проведення, анонсами на сайті”, – поділилася співорганізатор виставки, журналіст сайту “Твоє місто” Оксана Матійків.

Скринька для благодійних внесків фотовиставки “На прищепках"
Скринька для благодійних внесків фотовиставки “На прищепках”

Позитивні враження та цікаве спілкування фотовиставки “На прищепках” допомогло зібрати для дітей зі школи-інтернату 3106 гривень. Найближчим часом організатори планують влаштувати для дітей цікаві майстер-класи та розповісти всім як вони відбувалися.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.